• Strona główna
 • O klubie
 • Sekcje
 • Wyjazdy
 • Eventy
 • Strefa rodzica
 • >

  windsurfing

  24.06.2017 - 03.07.2017

   

  DLA KOGO
  Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 15 lat do wspólnej zabawy na sportowo nad Zatoką Pucką. Zakwaterowanie w Ośrodku wypoczynkowym Franek we Władysławowie. Zajęcia z windsurfingu w Chałupach prowadzone przez firmę Bo - Sport. Wspólnie przeżyjemy niezapomniane przygody!. W trakcie wypoczynku realizujemy zajęcia tematyczne w 3 grupach wiekowych. Zapraszamy dzieci z roczników 2010 - 2001.


  ORGANIZATOR ZAPEWNIA

  Nocleg w ośrodku Franek - Władysławowo w pokojach trzy do pięcio- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

  4 posiłki: śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany oraz podwieczorek, ognisko w ramach kolacji nad Zatoką Pucką

  18 godzin szkolenia na windsurfingu - prowadzonych przez firmę Bo Sport na terenie kampingu Chałupy 3

  najlepsza opieka wychowawczo - trenerską

  transport - autokar

  ubezpieczenie NNW

  pamiątkę z obozu

   

   

  BAZA SPORTÓW WODNYCH
  • kamera on - line
  • internet
  • przebieralnia
  • świetlica
  • bar i sklep spożywczy


  PLAN WYJAZDU I PRZYJAZDU

  24.06.2017 r. w dniu wyjazdu o godzinie 7:00 zbiórka uczestników w Wesołej Zielonej na parkingu przy Zespole Szkół nr 94 ul. Krótka 1 . Odjazd o godzinie 7:30. Przybycie do ośrodka około godz. 14:00 i rozpoczęcie realizacji ramowego programu wypoczynku do dnia wyjazdu. Wyjazd z ośrodka o godzinie 7:00. Przyjazd do Wesołej Zielonej na parking przy Zespole Szkół nr 94 około godziny 13:00

     ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
  Cena Warszawa i Olsztyn: 2300 PLN, drugie dziecko i kolejne 2200 PLN, dzieci trenujące w Klubie 1990 PLN. Wpisanie na listę uczestników następuje po wpłaceniu zaliczki na konto Klubu. Dokumenty: umowa, regulamin obozu i inne znajdują się na stronie Klubu w zakładce ,,o klubie - dokumenty".

  Zaliczka bezzwrotna: 500 PLN płatna w dniu zgłoszenia, pozostała kwota do 10.06.2017 r. na konto BGŻ 69 2030 0045 1110 0000 0406 0350

   

   

   

   

  PROGRAM
  Windsurfing

  Szkolenie wykupione w firmie BO SPORT, która od kilkudziesięciu już lat prowadzi zajęcia z dziećmi od siódmego roku życia na Zatoce Puckiej. Zajęcia w bazie sportów wodnych BO SPORT na terenie kampingu Chałupy 3, prowadzone przez doświadczonych trenerów, w małych grupach 5 - 7 osobowych w godzinach 10:00 - 13:00. Każdy uczestnik szkolenia ma dobrany indywidualnie sprzęt w zależności od zaawansowania i warunków pogodowych (siła wiatru). Dodatkowo otrzymuje piankę i obowiązkowo kapok. Rodzice lub opiekunowie prawni, powinni zapewnić jedynie obuwie do wody, nie muszą to być specjalistyczne buty, mogą być stare trampki, które zabezpieczą stopę dziecka przed urazami (skaleczenia, otarcia o kamienie) i dodatkowo zapobiegają poślizgom na desce. Na zakończenie szkolenia, dzieci wezmą udział w regatach, po których odbędzie się ceremonia wręczenia nagród i dyplomów.


  Wycieczki rowerowe
  (wymagany własny sprawny rower oraz kask)

  Rower w trakcie obozu wykorzystujemy nie tylko do wycieczek i zwiedzania okolicy, ale też jako środek transportu, którym przemieszczamy się na szkolenie windsurfingowe z Władysławowa do Chałup - cały czas ścieżką rowerową . Wymagany sprawny rower. Obowiązkowo kask rowerowy.


  Zajęcia ogólnorozwojowe na plaży.

  Gimnastyka i ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała, wpłyną na poprawienie ogólnej kondycji i koordynacji.


  Zajęcia plastyczne, artystyczne.

  Podczas odpoczynku dzieci mają do swojej dyspozycji sztalugi, wszelkiego rodzaju kredki, farby, pędzle i ołówki, które mogą wykorzystywać do rozwijania swoich pasji pozasportowych. Nasza kadra wspomoże je w poznawaniu nowych technik malarskich, graficznych i technicznych.


  Pierwsza pomoc.

  Podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem medycznego fantoma, a także techniki opatrywania ran. Jest to bardzo pożyteczna wiedza, którą każdy powinien posiadać, a dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w tych zajęciach podczas zeszłorocznych obozów.


  Gry i zabawy

  Czyli to co dzieci lubią najbardziej! Gramy na boiskach do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki i badmintona. Na plaży pogramy we frisbee, siatkówkę i poleniuchujemy.

  ODZNAKI

  Nasza Kadra:

  • Grzegorz Szredziński - kierownik wypoczynku
  • Edyta Telakowska - wychowawca wypoczynku
  • Sebastian Telakowski- wychowawca wypoczynku
  • Ewa Pacholczyk - koordynator
  KONTAKT
  Grzegorz, tel. 791 993 339
  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl