• Strona główna
 • O klubie
 • Sekcje
 • Wyjazdy
 • Eventy
 • Strefa rodzica
 • >

  survival 03.07.17 - 12.07.17

  lista uczestników zamknięta - brak wolnych miejsc

   

  DLA KOGO
  Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 15 lat do wspólnej zabawy na sportowo w malowniczym miejscu na Warmii i Mazurach nad Jeziorem Gim w Ośrodku wypoczynkowym Jasicki w Nowej Kaletce. Wspólnie przeżyjemy niezapomniane przygody!. W trakcie wypoczynku realizujemy zajęcia tematyczne w 3 grupach wiekowych. Zapraszamy dzieci z roczników 2010 - 2001.


  ORGANIZATOR ZAPEWNIA

  Nocleg w świeżo wyremontowanych pokojach trzy do pięcio- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

  4 posiłki: śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany oraz podwieczorek, ognisko w ramach kolacji nad samym brzegiem jeziora

  najlepsza opieka wychowawczo - trenerską

  transport - autokar

  ubezpieczenie NNW

  pamiątkę z obozu i wartościowy upominek

   

   

  BAZA REKREACYJNA
  • przystań wodna z plażą i pomostem
  • sprzęt pływający: jacht kabinowy, nowe kajaki, kula wodna
  • sala do prowadzenia zajęć dydaktycznych
  • boiska zewnętrzne do siatkówki plażowej, piłki nożnej, koszykówki, badmintona
  • trampolina, slacline,


  PLAN WYJAZDU I PRZYJAZDU DLA WARSZAWY, OLSZTYN DOJAZD WŁASNY

  W dniu 21.07.2017 r. wyjazdu o godzinie 11:00 zbiórka uczestników w Wesołej Zielonej na parkingu przy Zespole Szkół 94 ul. Krótka 1. Odjazd o godzinie 11:30. Około godziny 14:30 przybycie do ośrodka "Almatur" i rozpoczęcie realizacji ramowego programu wypoczynku do dnia wyjazdu. Wyjazd z ośrodka 30.07.2017 r. o godzinie 10:00. Przybycie na parking przy Zespole Szkół 94 około godziny 13:00. Olsztyn: przybycie do ośrodka 21.07.2017 r. o godz.14:30, odbiór z ośrodka uczestników 30.07.2017 r. do godz. 10:00.  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
  Cena Warszawa: 1390 PLN, drugie dziecko i kolejne 1340 PLN. Cena Olsztyn i dla dzieci z Klubu 1190 PLN. Wpisanie na listę uczestników następuje po wpłaceniu zaliczki na konto Klubu. Dokumenty: umowa, regulamin obozu i inne znajdują się na stronie Klubu w zakładce ,,o klubie - dokumenty".

  Zaliczka bezzwrotna: 500 PLN płatna w dniu zgłoszenia, pozostała kwota do 10.06.2017 r. na konto BGŻ 69 2030 0045 1110 0000 0406 0350

   

   

   

   

  PROGRAM
  Żeglarstwo i kajakarstwo

  W ramach zajęć dzieci uczą się podstaw obsługi jachtu (obsługa steru, praca z żaglami, podstawowe węzły i zasady bezpieczeństwa na wodzie) Zajęcia z żeglarstwa realizowane są na bezpiecznym stabilnym jachcie kabinowym w grupach 5 osobowych z instruktorem. Zapewnią dzieciom niezapomniane przeżycia a także możliwość zdobycia nowych umiejętności. Kajakarstwo w grupach (6 kajaków 2-osobowych) z instruktorem i kwalifikowanym ratownikiem WOPR, to idealna okazja do podniesienia swoich umiejętności,poprawienia kondycji fizycznej, a także oswojenie się ze środowiskiem wodnym.


  Rajdy rowerowe MTB
  (tylko dzieci posiadające własny sprawny rower, kask i umiejące jeździć)

  Zajęcia w grupach dostosowanych do umiejętności i możliwości dziecka. Prowadzący ocenia możliwości fizyczne dzieci oraz bierze pod uwagę informacje otrzymane od rodziców lub opiekunów. Na tej podstawie przydziela dziecko do odpowiedniej grupy. Przy okazji poznajemy okoliczną przyrodę, historię regionu i szukamy wskazówek dotyczących skarbu Krzyżaków. Wymagany sprawny rower. Obowiązkowo kask rowerowy.


  Pływanie i Triathlon (tylko dzieci zgłoszone do organizatora)

  Dla dzieci umiejących pływać. Podobnie jak przy rajdach rowerowych opiekunowie weryfikują umiejętności uczestników i oceniają ich możliwości i umiejętności. Zajęcia na wodach otwartych w jeziorze Gim pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Każde dziecko posiada podwójną asekuracje, tzn. indywidualna bojka SP do pływania na wodach otwartych i asekuracja kilku kajaków z ratownikami WOPR. Celem zajęć jest oswojenie dzieci z wodami otwartymi a także przygotowanie dzieci do ewentualnego startu w zawodach na wodach otwartych.

   
  Zajęcia z surwiwalu i kamuflażu

  Dzieci zdobędą umiejętności potrzebne do przetrwania poza cywilizacją. W ramach zajęć teoretycznych uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę z podziałem na tematy: psychologia surwiwalu, woda, terenoznawstwo, ognisko, schronienie, dzikie zwierzęta. Zajęcia praktyczne w terenie leśnym i na wodach otwartych w kilkuosobowych zespołach (obserwator i strzelec). Rodzice mogą zgłosić dziecko do zajęć rozszerzonych ze strzelectwa. Zakres szkolenia obejmuje część teoretyczną: zasady bezpieczeństwa na strzelnicy, budowę broni, postawy strzeleckie. Każdy uczestnik zajęć powinien posiadać stare długie spodnie (najlepiej stare bojówki, mogą być spodnie dresowe), cienką bluzę z długim rękawem, stare buty trekkingowe albo stare adidasy.


  Biegi na orientacje

  Uczestnicy zabawy terenowej w małych grupach z wykorzystaniem mapy oraz innych charakterystycznych naturalnych punktów terenowych mają w jak najkrótszym czasie przebiec i odszukać w terenie ukryte punkty. Kolejnym wariantem zabawy jest bieg na dochodzenie w dwóch zespołach.

  ODZNAKI

  Nasza Kadra:

  • Grzegorz Szredziński - kierownik wypoczynku
  • Sebastian Telakowski - wychowawca wypoczynku
  • Klaudia Zając- wychowawca wypoczynku
  • Ewa Pacholczyk - koordynator
  KONTAKT
  Grzegorz, tel. 791 993 339
  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl