• Strona główna
 • O klubie
 • Sekcje
 • Wyjazdy
 • Eventy
 • Strefa rodzica
 • >

  AKADEMIA GRZBIETU 06.12.2015

   

   

   

  W niedzielę 6 grudnia 2015r na pływalni Akademii Obrony Narodowej, Uczniowski Klub Sportowy Feniks Rembertów przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Rembertów, zorganizował szkolenie pod nazwą ,, Akademia grzbietu”. Były to warsztaty pływackie, ukierunkowane na poprawę techniki pływania stylem grzbietowym. Szkolenie prowadził finalista Mistrzostw Świata w Rio de Janeiro w 2006r., trener UKS Feniks Rembertów Tomasz Gaszyk. Uczestnikami otwartego szkolenia były dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów dzielnicy Rembertów, oraz dzieci na co dzień trenujące pływanie w Klubie. W szkoleniu oprócz technicznych elementów stylu grzbietowego, pojawiły się ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami zabawy. Miało to na celu podnoszenie swoich umiejętności u najmłodszych uczestników szkolenia przez zabawę. W trakcie zajęć na pływalni pojawił się również Mikołaj, który swoją obecnością przypomniał uczestnikom, że przecież 6 grudnia to Mikołajki i Mikołaj o nich pamięta. Szkolenie zakończyło się pokazem praktycznym w wykonaniu trenera Tomka, który zaprezentował najwyższy techniczny poziom pływania wszystkimi stylami.

  Po zakończonym szkoleniu wszyscy uczestnicy spotkali się z Mikołajem ,który rozdał upominki i wszystkie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

  Zarząd UKS Feniks Rembertów pragnie podziękować za okazane wsparcie przy organizacji szkolenia, przede wszystkim Urzędowi Dzielnicy Rembertów, bez którego przedmiotowe szkolenie nie mogło by się odbyć, jak również rodzicom zaangażowanym w proces organizacji i realizacji szkolenia.

   

  KONTAKT
  Grzegorz, tel. 791 993 339
  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl