• Strona główna
 • O klubie
 • Sekcje
 • Wyjazdy
 • Eventy
 • Szkolenia
 • Strefa rodzica
 • Strzelectwo

  Zapraszamy każdego kto chce spróbować swoich sił na strzelnicy pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Zakres szkolenia obejmuje m.in. techniki oraz sposób posługiwania się bronią w systemie obronno - bojowym na strzelnicach odkrytych i zakrytych.
   

  SZKOLENIE STRZELECKIE Z WYKORZYSTANIEM  PROPONOWANE RODZAJE SZKOLEŃ

  Rodzaj szkolenia uzależniony jest od wiedzy i umiejętności osoby przystępującej do szkolenia. Konieczne jest przed rozpoczęciem zajęć, omówienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na strzelnicy, bezpiecznego posługiwania się z bronią jak również omówienie budowy broni.


  SZKOLENIA INDYWIDUALNE I W GRUPACH DO 5 OSÓB
  CENA: OPRACOWYWANA NA PODSTAWIE INDYWIDUALNYCH POTRZEB

   

   

  RODZAJE SZKOLEŃ
   
  Podstawowe

  Zakres szkolenia obejmuje omówienie zasad bezpiecznego zachowania się na strzelnicy oraz posługiwania się bronią. Naukę manualną obsługi broni, trzymania i przyjmowania prawidłowej postawy strzeleckiej. Ładowania magazynka, czyszczenie i obsługa broni. Zapoznanie z budową różnego rodzaju broni.


  Poziomujące

  Zakres szkolenia obejmuje uszczegółowienie wiadomości podstawowych. Wprowadzenie dodatkowo, oprócz strzelania statycznego na różnych odległościach, strzelanie dynamiczne. Zapoznanie operatora ze sposobami poruszania się z bronią.


  Przygotowujące do egzaminów

  Szkolenie ukierunkowane i przygotowujące operatora do konkretnego egzaminu.


  Doskonalące

  Na tym etapie wprowadza się do szkolenia element stresu. Poruszanie się z bronią, strzelanie za zasłon z różnych pozycji do kilku celów. Usuwanie zacięć i sytuacje awaryjne. Taktyczna zmiana broni podczas strzelania dynamicznego na różnych odległościach.


  Specjalistyczne

  Obejmuje strzelanie w zespole. Za i z pojazdu. W trakcie wykonywania ochrony VIP.


  Strzeleckie imprezy integracyjne

  Program opracowany pod indywidualne możliwości i potrzeby zamawiającego. Ukierunkowany na integrację i pracę w zespole np. prawidłowe zachowanie w roli zakładnika.


   

  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl